Jak to probíhá

motiv-5

Kontakt

Zavolejte nebo pošlete emailem dotaz nebo poptávku. Nezávazně. Tak hned zjistíme, jaký je pro vás ideální postup.

Úvodní schůzka

Na té se zaměříme na vaše potřeby a přání. Probereme hlavní body, zjistíme co lze očekávat a jaký to může mít časový vývoj.

Návrh interiéru

Interiér nám dává obvykle aspoň 2 možnosti dispozice. Dispozice jsou náčrty nebo skici půdorysů daného prostoru. Na nich se prezentují možné logické a účelné kroky k budoucímu uspořádání. Návrhy jsou konzultovány a připomínkovány klientem. Jediné správné řešení bývá vzácná vyjímka, ale k ideálnímu řešení pro danou situaci proces postupně dospěje.

Nábytek

Podle potřeby a specifické povahy vybavíme nábytkem (osvětlením, textilem atd..) jakýkoli interiér z bohaté, kvalitní a solidní nabídky na trhu. Nábytek navržený na míru je v požadovaných případech vždy radostný proces. Po skicování a 3D vizualizaci se odsouhlasený návrh v předvýrobním procesu nacení a po přijetí cenové nabídky je na základě vypracování výrobních výkresů připraven do výroby. Nad výrobním procesem je uplatňován výrobní dohled v několika fázích.

Vedení projektu

Kvalitní výsledek je umožněn nabídkou na sebe navazujících služeb zahrnujících m.j. zajištění dohledu nad všemi stupni projektu. Dobrý návrh nesmí být znehodnocen nedotaženou realizací. Účast na celém průběhu procesu je proto ideální.
To je klientem většinou vítaná, ale volitelná součást spolupráce.

Konzultace

Mění se situace využití vašeho pracovního nebo domácího prostředí? Nejste si jisti, jestli nový účel bude mít smysl a zatím nechcete nic než odborný posudek pro a proti?
To je moment, který nastává i v době měnících se návyků a například stále častějšího zřizování home office.
Vaše kanceláře se mohou proměnit a redukovat, vaše obydlí má například o funkci navíc.
Kupujete dům nebo byt a nejste si jisti skutečným stavem nemovitosti a tím pádem také nutnými budoucími výdaji do potřebných oprav nebo rekonstrukce?
V jakékoliv podobné situaci prosím pište nebo volejte. Usnadní to vaše pozdější rozhodování a plánování.

Kolik to stojí

Cena návrhů dispozic

Cena návrhu dispozice je tak různá, jak jsou různé a složité jednotlivé interiéry a měnící se situace na trhu. Je jasné, že chcete mít co nejdříve představu a tu obratem dostanete v rámcové podobě. Cenu zpřesní schůzka a dále vyjasní návrh. Tomu vždy předchází pořízení fotodokumentace, zaměření a zpracování dat do CAD. Složitější navrhovaná interiérová řešení jsou vždy konzultována s odbornými profesemi.

Cena nábytku

Ceny nábytku na trhu E.U. se stále mění v závislosti na mnoha faktorech. Nábytek bude pečlivě předvybrán a naceněn včetně informace o dodání. Návrh atypického nábytku (na míru) řeší konkrétní požadavek a po seznámení se s detaily je možné cenu stanovit poměrně přesně. Je to docela rychlý vývoj a práce na něm nás s výrobními firmami vždy velmi těší. Jsme zvyklí pro vás připravit a realizovat nábytek už od 1 kusu a v nejlepší kvalitě zpracování.

Vedení projektu

Cena za projektový management jako celek je účtována individuálně. Je v ní zahrnuta veškerá komunikace se všemi zúčastněnými subjekty a m.j. autorský dozor, instalační dohled. Je vázaná na konkrétní nabídku designových služeb a samostatně není v nabídce. Nabídku dostanete velmi rychle.

A…

Tady nemůže být všechno, co potřebujete vědět. Očekávejte individuální a kreativní přístup. Neváhejte a ozvěte se.

Kontakt

Luděk Rádl MgA
Nitranská 894
101 00 Praha Vinohrady
M: +420 777 242 552
Mail: info@radldesign.net

© rádldesign s.r.o. 2023. Veškerá práva vyhrazena.